OR-OMRL-07
| Description | Cable Gland short thread M32x1,5 18-25mm RAL7035 |
| Articlenumber: | OR-OMRL-07 |
| Brand: | ORTAC |
| Category: | CABLE GLANDS |
| Condition: | New |
| Description | Cable Gland short thread M32x1,5 18-25mm RAL7035 |
| Articlenumber: | OR-OMRL-07 |
| Brand: | ORTAC |
| Category: | CABLE GLANDS |
| Condition: | New |
| Omschrijving | Wartel lange tap M32x1,5 18-25mm RAL7035 |
| Artikelnummer: | OR-OMRL-07 |
| Merk: | ORTAC |
| Categorie: | CABLE GLANDS |
| Staat: | Nieuw |