LRD3359
| Description | THERMAL OVERLOAD RELAY 48-65A FOR LC1D80/LC1D95 |
| Articlenumber: | LRD3359 |
| Brand: | Schneider Electric |
| Category: | THERMAL OVERLOAD RELAYS |
| Condition: | New |
| Description | THERMAL OVERLOAD RELAY 48-65A FOR LC1D80/LC1D95 |
| Articlenumber: | LRD3359 |
| Brand: | Schneider Electric |
| Category: | THERMAL OVERLOAD RELAYS |
| Condition: | New |
| Omschrijving | THERMISCHE OVERBELASTING RELAIS 48-65A FOR LC1D80/LC1D95 |
| Artikelnummer: | LRD3359 |
| Merk: | Schneider Electric |
| Categorie: | THERMAL OVERLOAD RELAYS |
| Staat: | Nieuw |