LRD340
| Description | THERMAL OVERLOAD RELAY 30-40A FOR LC1D40A/LC1D50A/LC1D65A |
| Articlenumber: | LRD340 |
| Brand: | Schneider Electric |
| Category: | THERMAL OVERLOAD RELAYS |
| Condition: | New |
| Description | THERMAL OVERLOAD RELAY 30-40A FOR LC1D40A/LC1D50A/LC1D65A |
| Articlenumber: | LRD340 |
| Brand: | Schneider Electric |
| Category: | THERMAL OVERLOAD RELAYS |
| Condition: | New |
| Omschrijving | THERMISCH OVERBELASTING RELAIS 30-40A FOR LC1D40A/LC1D50A/LC1D65A |
| Artikelnummer: | LRD340 |
| Merk: | Schneider Electric |
| Categorie: | THERMAL OVERLOAD RELAYS |
| Staat: | Nieuw |