ATV71HC50N4
| Description | VARIABLE SPEED DRIVE 500KW 400V 3 PHASE IP20 |
| Articlenumber: | ATV71HC50N4 |
| Brand: | Schneider Electric |
| Category: | VARIABLE SPEED DRIVE |
| Condition: | New |
| Description | VARIABLE SPEED DRIVE 500KW 400V 3 PHASE IP20 |
| Articlenumber: | ATV71HC50N4 |
| Brand: | Schneider Electric |
| Category: | VARIABLE SPEED DRIVE |
| Condition: | New |
| Omschrijving | FREQUENTIEREGELAAR 500KW 400V 3-FASE IP20 |
| Artikelnummer: | ATV71HC50N4 |
| Merk: | Schneider Electric |
| Categorie: | VARIABLE SPEED DRIVE |
| Staat: | Nieuw |