ATV71HU40N4
| Description | VARIABLE SPEED DRIVE 4,0KW 400V 3-PHASE |
| Articlenumber: | ATV71HU40N4 |
| Brand: | Schneider Electric |
| Category: | VARIABLE SPEED DRIVE |
| Condition: | New |
| Description | VARIABLE SPEED DRIVE 4,0KW 400V 3-PHASE |
| Articlenumber: | ATV71HU40N4 |
| Brand: | Schneider Electric |
| Category: | VARIABLE SPEED DRIVE |
| Condition: | New |
| Omschrijving | FREQUENTIEREGELAAR 4,0KW 400V 3-FASE |
| Artikelnummer: | ATV71HU40N4 |
| Merk: | Schneider Electric |
| Categorie: | VARIABLE SPEED DRIVE |
| Staat: | Nieuw |