ATV61HU55N4
| Description | VARIABLE SPEED DRIVE 5,5KW 400V 3-PHASE IP20 |
| Articlenumber: | ATV61HU55N4 |
| Brand: | Schneider Electric |
| Category: | VARIABLE SPEED DRIVE |
| Condition: | New |
| Description | VARIABLE SPEED DRIVE 5,5KW 400V 3-PHASE IP20 |
| Articlenumber: | ATV61HU55N4 |
| Brand: | Schneider Electric |
| Category: | VARIABLE SPEED DRIVE |
| Condition: | New |
| Omschrijving | FREQUENTIEREGELAAR 5,5KW 400V 3-FASE IP20 |
| Artikelnummer: | ATV61HU55N4 |
| Merk: | Schneider Electric |
| Categorie: | VARIABLE SPEED DRIVE |
| Staat: | Nieuw |