LC1F400
| Description | CONTACTOR 400A/200KW 3P WITHOUT COIL |
| Articlenumber: | LC1F400 |
| Brand: | Schneider Electric |
| Category: | CONTACTORS |
| Condition: | New |
| Description | CONTACTOR 400A/200KW 3P WITHOUT COIL |
| Articlenumber: | LC1F400 |
| Brand: | Schneider Electric |
| Category: | CONTACTORS |
| Condition: | New |
| Omschrijving | MAGN.SCHAK. 400A/200KW 3P ZONDER SPOEL |
| Artikelnummer: | LC1F400 |
| Merk: | Schneider Electric |
| Categorie: | CONTACTORS |
| Staat: | Nieuw |