LC1F330
| Description | CONTACTOR 330A/160KW 3P WITHOUT COIL |
| Articlenumber: | LC1F330 |
| Brand: | Schneider Electric |
| Category: | CONTACTORS |
| Condition: | New |
| Description | CONTACTOR 330A/160KW 3P WITHOUT COIL |
| Articlenumber: | LC1F330 |
| Brand: | Schneider Electric |
| Category: | CONTACTORS |
| Condition: | New |
| Omschrijving | MAGN.SCHAK. 330A/160KW 3P ZONDER SPOEL |
| Artikelnummer: | LC1F330 |
| Merk: | Schneider Electric |
| Categorie: | CONTACTORS |
| Staat: | Nieuw |